Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 8 - 17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Domovní audio/video telefony
  3. Modulární dveřní stanice V-line

Modulární dveřní stanice V-line

Modulární dveřní stanice 2-vodičového systému V-line

Vchod s modulární stanicí V-line

Rádi bychom Vám představili novinky ve 2-vodičovém systému V-line pro rok 2021. Připravili jsme pro Vás modulární dveřní stanici a také nový katalog V-line s kompletním sortimentem ve formátu PDF. Tyto audio a videostanice Vám můžeme dodat vč. dalších modulů z katalogu na základě vypracované cenové nabídky, která bude zpracovaná ze zaslané poptávky na e-mail: info@elektrovalenta.cz a to vč. dalšího potřebného instalačního elektromateriálu. Vhodnou sadu jsme schopni dodat vč. montáže tzv. "na klíč" se zárukou na montáž v délce 36 měsíců.

Hlavní moduly

Příklad sestavy
 

Hlavní video jednotka MOD-VM170 je osazena fisheye kamerou s širokým úhlem záběru 170° pro dokonalé monitorování vstupního prostoru. Kvalitní obraz i ve špatných světelných podmínkách zajišťuje LED přísvit kamery se senzorem setmění. Video systémy s touto dveřní stanicí lze budovat do maximálního počtu 32 účastníků. Audio systémy s hlavní jednotkou MOD-AUD mohou být až pro 64 účastníků.

Nízkoodběrové stejnosměrné el. otvírače lze napájet přímo z hlavní jednotky. V případě, kdy je nutné ovládat el. otvírač jiných parametrů (případně jiné zařízení), lze výstup nastavit pouze jako bezpotenciálové relé. Otevření dveří a navázání hovoru je indikováno pomocí ikon. Lze povolit i hlasovou navigaci jednotky, která příchozímu oznamuje např., že dveře jsou otevřeny.

Rozšiřující moduly

MOD-4TL
 
 
MOD-EM+MF+LEDMOD-KL-MECHMOD-ZAS-MDLMOD-PP
 

Stříšky a zápustné krabice

Moduly lze pak umístit do stříšek, které jsou určeny pro povrchovou montáž, nebo do zápustných krabic, které umožňují zápustnou instalaci. Zápustné i povrchové verze jsou pro 2, 3, 4 nebo 6 modulů.

Stříšky pro povrchovou montáž

 
MOD-2x1-POVMOD-2x2-POVMOD-3x1-POVMOD-3x2-POV

Zápustné krabice

 
MOD-2x1-ZAPMOD-2x2-ZAPMOD-3x1-ZAPMOD-3x2-ZAP

Ke stažení a odkazy: