Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 8 - 17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Alarm JABLOTRON
  3. chytré ovládání

chytré ovládání

Váš dům vás bude poslouchat

Ovládací moduly pro alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ se nestará jen o vaše bezpečí. Umí toho mnohem více. Přidejte ovládací moduly a získáte chytrou domácnost řízenou přes aplikaci MyJABLOTRON. Na dálku zvládnete vše od zapnutí zavlažování po otevření garáže.

Ovládání topení

Ovládejte alarm i topení ve vašem domě jedním systémem. Díky tomu se po zajištění může teplota automaticky změnit z komfortní na ekonomickou.

Dotykový displej

Chcete přenastavit program pro všechny místnosti? Není nic jednoduššího než teplotu nastavit na centrálním LCD ovladači. Můžete ovládat každou místnost zvlášť nebo všechny dohromady pomocí přednastavených režimů.

Dotykový displej

Topení v celém domě ovládáte pohodlně z jednoho místa

Na centrálním dotykovém displeji nastavíte teplotu pro všechny místnosti. Buď s pomocí úsporných či komfortních režimů, nebo ručně. Přesně a pro každou místnost samostatně.

Vše můžete navíc sledovat a regulovat na dálku prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON.

Bezdrátově i drátově

Když nechcete, nemusíte vrtat. Sami si určíte, kde chcete bezdrátové, a kde drátové termostaty. Jejich počet i použití libovolně nakombinujete.

Pokojové termostaty

V každé místnosti je pokojový termostat, kterým si nastavíte teplotu pro daný pokoj nebo zvolíte jeden z přednastavených režimů. Ovládání snadno uzamknete proti nežádoucím zásahům.

Radiátory i podlahové topení

Zónovou regulací ovládáte radiátory, podlahové topení i jejich kombinaci. Standardně se měří teplota vzduchu, ale naše zařízení díky infračervenému měření zjistí i teplotu podlahy a udrží příjemnou teplotu.

  • 48 topných prvků - tolik radiátorů či podlahových smyček můžete ovládat jedním systémem.
  • 6režimů topení - vyberete si až ze šesti přednastavených režimů.
  • 5let - na všechny produkty získáte kromě dvouleté záruky až 3 roky rozšířené servisní podpory.

 

Zapínání a vypínání

Ovládejte svou domácnost stejně snadno jako alarm JABLOTRON 100+ stiskem jediného tlačítka. Ovladačem, klávesnicí nebo přes aplikaci MyJABLOTRON tak spustíte třeba zavlažovací systém.  

 

Akce v kalendáři

Nastavte si, v které dny a časy se mají jednotlivá zařízení zapínat a vypínat. Jednoduchým plánováním si tak zajistíte například osvětlení chodníku u domu po celou zimu.

 

Automatické akce

Určete, jak na sebe mají jednotlivé akce navazovat. Ovládací moduly umí po odjištění alarmu rozsvítit světla, zapnout hudbu nebo spustit podlahové topení.

 

Otevření garáže probliknutím

Nehledejte ovladač k otevření garáže. Stačí, když garážová vrata problikáte dálkovými světly.

A když k vám zavítá návštěva, garážová vrata jí otevřete na dálku pomocí aplikace MyJABLOTRON.

 

Automatické rozsvícení při příchodu

Nešátrejte ve tmě po vypínači. Světla se automaticky rozsvítí po odjištění alarmu nebo třeba při vstupu do určité místnosti.

Pohodlně si nastavíte rozsvícení libovolného počtu světel v libovolných místnostech.

 

Osvětlení příchodové cesty

V zimě je tma už od 16. hodin. Zpříjemněte si návrat domů a nastavte si, aby vám alarm JABLOTRON 100+ v tuto dobu sám rozsvítil příchodovou cestu.

Světla však můžete zároveň zapínat a vypínat dle libosti stejnou klíčenkou, kterou máte na zajišťování alarmu a otevírání garáže.

 

Jsme certifikovaným partnerem JABLOTRON ALARMS a.s.

Aplikaci MyJABLOTRON stahujte na:

 

 

Jaké jsou podmínky používání aplikace

Stačí, když svůj alarm JABLOTRON 100+, autoalarm JABLOTRON nebo třeba GSM ovladač a hlásič pro vaši chatu či garáž zaregistrujete do cloudových služeb JABLOTRON. Komunikace Vašeho alarmu do Cloudu JABLOTRON probíhá prostřednictvím šifrovaného kanálu a je zpoplatněna. Proto Vám spolu s alarmem dodáme naši speciální bezpečnostní SIM kartu. Podmínky jejího užití najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.