Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 8 - 17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.elektrovalenta.cz (dále jen prodávající), upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Záruční doba zboží je dle platných zákonů.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a obchodními podmínkami a souhlasí s nimi. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě objednání zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářů a předepsaných údajů. Po obdržení řádně vyplněné objednávky Vám náš virtuální obchod odpoví, formou elektronické pošty nebo telefonicky, že byla objednávka přijata. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení. Kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o jeho nákupech.

Reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR a "reklamačním řádem" internetového obchodu www.elektrovalenta.cz který je nedílnou součástí obchodních podmínek.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího nebo prodávajícího

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět (neplatí, bylo-li zboží upraveno podle přání kupujícího) v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět zaplacenou částku a to předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi(poštovné a podobně). V případě, že se objednané zboží již nevyrábí nebo nedodává, a také v případě že se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží si prodávající vyhrazuje právo zrušit objednávku. V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než na objednávce,prodávající neprodleně informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při každé objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

Závěrečná ustanovení

V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.