Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 8 - 17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. MONTÁŽE
  3. Pohony pro brány a vrata
Montáže pohonů bran - fotogalerie

Ve spolupráci s firmou www.pohonnanvrata.cz zajišťujeme prodej, montáž a servis komponent pro ovládání bran a vrat, jednokřídlých, dvoukřídlých a posuvných. Umíme systém ovládání napojit na Vaše stávající systémy (EZS Jablotron, RF Control, tabla domovních telefonů Czechphone a jiné systémy).

Činnost provádíme zejména v Praze a středočeském kraji, po domluvě i v jiných místech ČR. Pro oblast moravskoslezského kraje kraje se obracejte přímo na firmu Pohon na vrata, tel: +420 776 031 446 nebo e-mailem: pohonnavrata@seznam.cz.

Pokud hledáte vhodný pohon pro dvoukřídlá vrata, můžeme Vám nabídnout kompletně nastavený set vybavený silným transformátorem na 24V, který lze bez problémů použít na každá dvoukřídlá vrata. Při výběru vhodného pohonu je důležité, zda se budou křídla vrat otevírat dovnitř do areálu, nebo ven. Pokud požadujete otevírání směrem ven z areálu, potom Vám doporučujeme typ A2,  A2.2, nebo A3 De Luxe. Tyto pohony jsou vyrobeny tak, že nepotřebují venkovní zarážky (dorazy) pro koncové polohy otevřeného křídla.

Pokud otevíráte vrata dovnitř do areálu, potom si můžete vybrat kterýkoli z pohonů. Je třeba jen přihlédnout ke hmotnosti křídla, k úhlu v jakém se bude křídlo pohybovat, délce a výšce křídla a také k výplni, neboť pokud se do křídel s výplní opře vítr, pak je tlak na křídlo mnohem větší nežli do křídel bez výplně. Rozdíl mezi jednotlivými typy pohonu je dán konstrukcí vypínání při výpadku elektřiny, typem převodovky,  silou pohonného motoru a také výsuvným systémem. Všechny naše řídící jednotky křídlových vrat jsou na víku vybaveny dotykovým ovládáním (když nemáte po ruce ovladač, můžete ovládat ručně) a jsou tříkanálové. Třetí kanál lze využívat pro ovládání např el. zámku průchozí branky, ovládání svítidel na domě, u garáže popř. garážových vrat, nebo jiného zařízení. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, obraťte se na nás telefonicky nebo mailem a rádi vám poradíme.

 

 

Sestava PKM C01Motor  PKM C01Řídící jednotka pro PKM C01Motor  PKM C01Dvě řídící jednotky pro bránu a vrata garážeMotor PKM C01, otevírání směrem venPohon A1Sada pohonu A2Motor A2Sada pohonu A2iQGSM modul v řídící jednotcePohon A2Maják s anténkouPohon A2Infra buňka ABO-20 na sloupku se zemním vrutemŘídicí jednotkaPohon A2Pohon A2.2Pohon A2Podružný rozvaděč pro pohon vratPohon A2.2Pohon A2.2 - otevírání vrat směrem venPohon A2Pohon PK2Pohon PK2Pohon A2Maják s anténouPohon A2Kapsa pro el. otvíračPohon A1.blackFotobuňky HW-08Pohon A1Řídicí jednotka instalována na průmyslovém plotěPohon A2Maják a ovládání brány klíčemPohon A1Fotobuňky HW-08Pohon A1Pohon A2Pohon A2.2Pohon A2Pohon A2Pohon A2